?
FEARLESS by Fleur East NOWOŚĆ

FEARLESS (2020)

Rap/Hip-hop, Pop, R&B, Funk, Dance pop, Soul
1
6
1 kwietnia 2020
Sebastian Torbicz
Od wydania jej debiutanckiego albumu Love, Sax and Flashbacks minęły już cztery lata. Przez ten czas Fleur East nieco zniknęła z muzycznego rynku, a teraz powraca z nowym materiałem. 20 marca do sprzedaży i serwisów streamingowych trafił jej najnowszy album Fearless.
?
After Hours by The Weeknd NOWOŚĆ

After Hours (2020)

R&B
2
9
31 marca 2020
Kamil Downarowicz
Popularne chińskie przekleństwo brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach". Ironiczne jest to, że owe ciekawe czasy przywędrowały do nas w postaci pandemii koronawirusa właśnie z kraju Państwa Środka. Zaczęliśmy żyć w strachu i niepewności. Nic dziwnego, że dla wielu z nas pewną odskocznią od mało atrakcyjnej rzeczywistości stała się muzyka. Dlatego szczególne...
?
Gigaton by Pearl Jam NOWOŚĆ

Gigaton (2020)

Hard Rock, Grunge, Indie, Alternative Rock, Rock, Pop/Soft Rock
3
7
31 marca 2020
Rafał Samborski
Pearl Jam już dawno się skończył? Jasne - myślcie tak dalej, a ominie was kilka najlepszych ich utworów od lat.
?
Butterfly by The Hollies

Butterfly (1967)

Pop, Rock, Pop/Soft Rock
1
?
31 marca 2020
Grzegorz Wiśniewski
„I unoszę się na niebie/ I chciałbym żebyś był/ I chciałbym żebyś tu był”. Spośród wielu grup będących zaangażowanych w Brytyjską Inwazję, The Hollies wyróżnia się dość bliskim podobieństwem do The Beatles, pięknymi harmoniami wokalnymi oraz niesamowitym partnerstwem przy tworzeniu piosenek, gitarzysty Allana Clarka, drugiego gitarzysty Tony’ego Hicksa...
?
The Garden of Eve by Malia NOWOŚĆ

The Garden of Eve (2020)

1
?
30 marca 2020
Przemo Urbaniak
Poznałem ją jakieś 15 lat temu, kiedy wpadła mi w ręce składanka z nowymi na tamten czas przebojami czarnoskórych artystów. Były tam Erykah Badu, Jill Scott, Macy Gray i ona. Od razu zachwyciła mnie jej barwa głosu. Był to czas, kiedy chodziło się do sklepów muzycznych posłuchać kto, co wydał nowego, szukać inspiracji pomiędzy regałami płyt… było inaczej...
?
Gigaton by Pearl Jam NOWOŚĆ

Gigaton (2020)

Hard Rock, Grunge, Indie, Alternative Rock, Rock, Pop/Soft Rock
3
8.3
30 marca 2020
Bartłomiej Pasiak
Niedawno stworzyłem listę najważniejszych albumów mojego życia. Bardzo wysokie, drugie miejsce zajął debiutancki krążek pewnej kapeli z Seattle. Mowa o zespole Pearl Jam i ich pierwszym wydawnictwie pt. „Ten”. 27 marca 2020 roku świętowaliśmy ciekawą rocznicę związane z tym dziełem.
?
Kid Krow by Conan Gray NOWOŚĆ

Kid Krow (2020)

1
8.5
30 marca 2020
Izabela Zadura
Popowa gwiazda wychowanego w internecie pokolenia, Conan Gray, prezentuje swój debiutancki album. Jeśli chcecie wiedzieć, jak to jest być młodym dorosłym tęskniącym za beztroskim nastoletnim życiem w małym, teksańskim miasteczku, posłuchajcie Kid Krow.
?
Future Nostalgia by Dua Lipa NOWOŚĆ

Future Nostalgia (2020)

R&B, Synth/Electro Pop
1
9
29 marca 2020
Weronika Oszajca
Opowiadając o nadchodzącym wydawnictwie, Dua Lipa wspomniała, że tworząc go ,,chciała opuścić swoją sferę komfortu, rzucić wyzwanie sobie oraz stworzyć muzykę znajdującą swoje miejsce obok jej ulubionych, popowych przebojów”. Już single dały nam przedsmak tego, że wyczekujemy czegoś wyjątkowego, a wokalistka postanowiła przeskoczyć postawioną sobie...
?
A Written Testimony by Jay Electronica NOWOŚĆ

A Written Testimony (2020)

Rap/Hip-hop
1
8
28 marca 2020
Daniel Wardziński
Jay Electronica był wielkim rapowym objawieniem końcówki pierwszej dekady XXI wieku. Kilkanaście lat oczekiwania na swój debiutancki album zakończył 40-dniową sesją nagraniową w wyniku której powstał album "A Written Testimony".
?
Psychotic Reaction by Count Five

Psychotic Reaction (1966)

Garage Rock, Psychedelic Rock
1
?
28 marca 2020
Grzegorz Wiśniewski
Jednym z pionierów amerykańskiego garażowego rocka jest założony w 1964 roku w San Jose zespół Count Five, znany większości fanów takiej muzyki z singla zatytułowanego „Psychotic Reaction”. Te trzy minuty i osiem sekund zawiera całą destylację tego wszystkiego co jest najlepsze w tym gatunku, od natychmiast rozpoznawalnego zfuzzowanego riffu po zgrzytliwą,...
?
The Women Who Raised Me by Kandace Springs NOWOŚĆ

The Women Who Raised Me (2020)

1
?
27 marca 2020
Maciek Saskowski
Urodzaj na talenty wśród wokalistek nie ominął również jazzu. Kandace Springs posiada nieprzeciętnie ustawiony głos i umiejętność wykrzesania z fortepianu porywających fraz z całym bogactwem cytowani z muzyki klasycznej.
7
Master of the Moon by Dio

Master of the Moon (2004)

Dio
Hard Rock, Heavy Metal
3
6
27 marca 2020
Konrad Sebastian Morawski
Ostatni album studyjny Dio pt. „Master Of The Moon” ukazał się w 2004 roku. Później kapela wydała jeszcze materiały koncertowe, ale do nagrywania w studio nigdy nie powróciła.
?
Gigaton by Pearl Jam NOWOŚĆ

Gigaton (2020)

Hard Rock, Grunge, Indie, Alternative Rock, Rock, Pop/Soft Rock
3
?
27 marca 2020
Jakub Oślak
Siedem lat. Niby nic, niby chwila, szczególnie w XXI wieku, ale właśnie tyle lat fani Pearl Jam czekali na nowy album swoich ulubieńców.
?
Docusoap by Coals NOWOŚĆ

Docusoap (2020)

Emo
2
9
26 marca 2020
Rafał Samborski
Kiedy moda na lata 80. w muzyce trwa dłużej niż same lata 80., Coals chętniej odwołują się do nostalgii wobec następnej dekady. Nieoczekiwanie tworzą z tego album, który już teraz można z czystym sumieniem wpisać do potencjalnych kandydatów na najlepszą rodzimą płytę tego roku.
?
VELVET by Adam Lambert NOWOŚĆ

VELVET (2020)

Pop, Synth/Electro Pop, Dance, Rock, Dance pop, Soul, Pop/Soft Rock
1
9.5
26 marca 2020
Adrianna Małolepszy
Nareszcie doczekaliśmy się pełnego albumu Adama Lamberta. Od wydania EPki Velvet: side A minęło już pół roku. Teraz możemy zapoznać się z całością projektu Velvet. Czego się po nim spodziewać? Co na nim znajdziemy?
?
Killing the Dragon by Dio

Killing the Dragon (2002)

Dio
Hard Rock, Heavy Metal
2
8
26 marca 2020
Konrad Sebastian Morawski
Smok to tylko przenośnia. W niektórych legendach wykradał dzieci i karmił nimi swoje małe smoczątka. Ronnie James Dio więc pyta: kto dziś kradnie nasze dzieci?
Załaduj następne