Lunatic Soul - „Through Shaded Woods”

Tytuł
Through Shaded Woods
Data wydania
13 lis 2020
Artysta
Lunatic Soul
Średnia ocena
8.3
z 5 recenzji
Tytuł Czas
1. Navvie 4:03
2. The Passage 8:57
3. Through Shaded Woods 5:51
4. Oblivion 5:03
5. Summoning Dance 9:52
6. The Fountain 6:04

Recenzje(5)

7
24 listopada 2020
Rafał Samborski
Po latach zbliżania się Riverside i Lunatic Soul, drugi z tych projektów odzyskuje swoją tożsamość. I działa to bardzo odświeżająco.
?
19 listopada 2020
Maciej Janiszyn
MARIUSZ DUDA - ten popularny, ceniony i niezwykle doświadczony wokalista, kompozytor i autor tekstów, powraca oto ponownie ze swoim muzycznym projektem Lunatic Soul, oddając w nasze ręce najnowszą i zarazem już siódmą płytę tej formacji. Album ten nosi tytuł "Through Shaded Woods" i oferuje sobą sześć intrygujących kompozycji w wersji podstawowej wydawnictwa,...
9
18 listopada 2020
Konrad Sebastian Morawski
Wyobrażam sobie toczącego w nieskończoność kamień Syzyfa. Widzę zakochującego się w swojej rzeźbie Pigmaliona. Jest tu także Mariusz Duda, jeden z tych mitycznych bohaterów współczesnego rocka i metalu progresywnego, którego muzyczne wizje stały się już legendą.
?
16 listopada 2020
Jakub Oślak
Mariusz Duda wykorzystał czas pandemii na realizację kilku solowych projektów. Jednym z nich jest nowy album Lunatic Soul, który miał premierę 3 dni temu.
9
8 listopada 2020
Mariusz Danielak
Płyty solowego projektu Mariusza Dudy niosą ze sobą pewną sprzeczność. Artysta bowiem zawsze przygotowuje je według ściśle nakreślonych zasad, swoistego scenariusza. Mimo tego za każdym razem efekt końcowy jest zupełnie inny od swoich poprzedników, jedyny w swoim rodzaju. Nie inaczej jest z już siódmym albumem projektu, Through Shaded Woods. Wszak płyta...

Wideoklipy(3)

Komentarze