Doogie White & La Paz - „The Dark And The Light”

Tytuł
The Dark And The Light
Data wydania
2013
Artysta
Doogie White & La Paz
Średnia ocena
?
z 3 recenzji

Wydania(1)

Nazwa Format Ścieżki Kraj/Rok Wydawca
Official
The Dark And The Light CD 13 4 cze 2013
Metal Mind Productions
Lista utworów
1. Little Black Book Of Songs 5:10
2. Don’t Drink With The Devil 5:09
3. The Temple Of The King (Live) [Exclusive live track only available for download through La Paz' website.] 5:28
4. Old Habits Die Hard 4:35
5. Burlesque 4:54
6. The Good Old Days 4:56
7. De La Luz 1:07
8. Devil In Disguise 4:41
9. Lonely Are The Brave 6:01
10. Shadow Of Romance 3:56
11. Sweet Little Mistreated 4:50
12. Men Of War 6:39
13. The Fallen 2:06

Recenzje(3)

8
28 czerwca 2013
Robert Trusiak
Zaledwie kilkanaście miesięcy po premierze płyty "Granite" Doogie White z kolegami prezentuje nowy materiał. O ile na debiucie znalazło się sporo kompozycji z początkowego okresu działalności (zespół powstał na początku lat 80-tych), o tyle najnowsza płyta zawiera wyłącznie premierowy materiał.
4
26 maja 2013
Janusz Matysiak
Szkocki wokalista Doogie White znany głównie ze współpracy z Rainbow powraca z własnym zespołem La Paz albumem zatytułowanym "The Dark And The Light". Płyta nie przynosi absolutnie żadnych stylistycznych zmian - nadal mamy do czynienia z klasycznym hard rockiem.
?
5 kwietnia 2013
Nieznany
13 maja ukaże się nowy studyjny album brytyjskiej formacji Doogie White & La Paz. Płyta zatytułowana “The Dark and The Light” jest drugą w dorobku zespołu i podobnie jak jej poprzedniczka ukaże się nakładem Metal Mind Productions.

Komentarze