Harry Styles - „Fine Line”(2019)

Fine Line
Typ Album
Pierwsze wydanie 13 gru 2019
Recenzje 4
Średnia ocena
?

Recenzje(4)

6
21 grudnia 2019
Anna Nicz
Można narzekać na to, że styl muzyczny Stylesa mógłby być bardziej ekstrawagancki, sięgać o wiele bardziej w kierunku jego muzycznych fascynacji. Ale z drugiej strony - to, co muzyk właśnie robi, działa doskonale. Jego drugi album solowy przebił debiut i jest kolejnym małym, aczkolwiek rozważnym kroczkiem w karierze byłego wokalisty One Direction.
?
13 grudnia 2019
Maja Piskadło
Album "Fine Line" Harrego Stylesa ukazał się 13 grudnia nakładem Columbia Records/Sony Music. Druga solowa płyta artysty z pewnością umocni jego pozycję jako jednego z najbardziej rozchwytywanych wokalistów popowych, choć i tak stanowi dopiero kolejny etap poszukiwań pewnego gruntu.
?
13 grudnia 2019
Zosia
Nowa płyta Harry’ego Stylesa „Fine Line” to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków ostatnich tygodni. Wydawnictwo oficjalnie zadebiutowało dzisiaj na półkach sklepowych i we wszystkich serwisach streamingowych.
8
13 grudnia 2019
PRZEMYSŁAW DOBRZYŃSKI
Na „Fine Line” Harry Styles potwierdza swoją pozycję w panteonie współczesnych gwiazd popu. I jest to pozycja całkiem wysoka. Jeśli nadal uważacie, że Harry Styles to ten „chłoptaś z boysbandu” to tym bardziej powinniście przesłuchać jego nowego albumu, „Fine Line”.

Komentarze