Harry Styles - „Fine Line”(2019)

Typ Album
Pierwsze wydanie 2019
Recenzje 8
Średnia ocena
7.3

Recenzje(8)

7
Grzegorz Dusza
Kariera Harry'ego Stylesa przebiega wręcz wzorcowo. Zaczynał od śpiewania w wymyślonym od początku do końca boysbandzie One Direction. Tam zdobyta sława i miłość fanek pozwoliły mu na rozpoczęcie kariery solowej.
?
2 marca 2020
Łukasz Borys
Drugi krążek brytyjskiego wokalisty Harry'ego Stylesa zatytułowany został „Fine Line”. Premiera albumu odbyła się 13 grudnia 2019 roku nakładem wytwórni Erskine i Columbia Records.
6
21 grudnia 2019
Anna Nicz
Można narzekać na to, że styl muzyczny Stylesa mógłby być bardziej ekstrawagancki, sięgać o wiele bardziej w kierunku jego muzycznych fascynacji. Ale z drugiej strony - to, co muzyk właśnie robi, działa doskonale. Jego drugi album solowy przebił debiut i jest kolejnym małym, aczkolwiek rozważnym kroczkiem w karierze byłego wokalisty One Direction.
7
16 grudnia 2019
Artur Szklarczyk
I jak go nie lubić? Choć tworzy absolutnie komercyjną muzykę, wręcz na granicy kiczu, to robi to z takim wdziękiem, że fankom miękną kolana, a bardziej wymagający słuchacze przyznają, że w jego muzyce jest jednak coś wartościowego. Przekonuje o tym muzyczna zawartość drugiej płyty byłego wokalisty One Direction – płyty, którą Harry Potter popu wydaje...
8.5
16 grudnia 2019
Piotr Krajewski
Harry Styles nie jest już nastoletnią gwiazdą, która śpiewa w najpopularniejszych boysbandzie na świecie. Choć utwory Brytyjczyka wciąż robią wielką furorę wśród młodych słuchaczy, etap boysbandowych i nienagannie skrojonych pod radio przebojów jest daleko za nim. Słychać to było już na debiutanckiej płycie sprzed ponad dwóch. Czy podobnie jest na jego...
?
13 grudnia 2019
Zosia
Nowa płyta Harry’ego Stylesa „Fine Line” to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków ostatnich tygodni. Wydawnictwo oficjalnie zadebiutowało dzisiaj na półkach sklepowych i we wszystkich serwisach streamingowych.
?
13 grudnia 2019
Maja Piskadło
Album "Fine Line" Harrego Stylesa ukazał się 13 grudnia nakładem Columbia Records/Sony Music. Druga solowa płyta artysty z pewnością umocni jego pozycję jako jednego z najbardziej rozchwytywanych wokalistów popowych, choć i tak stanowi dopiero kolejny etap poszukiwań pewnego gruntu.
8
13 grudnia 2019
PRZEMYSŁAW DOBRZYŃSKI
Na „Fine Line” Harry Styles potwierdza swoją pozycję w panteonie współczesnych gwiazd popu. I jest to pozycja całkiem wysoka. Jeśli nadal uważacie, że Harry Styles to ten „chłoptaś z boysbandu” to tym bardziej powinniście przesłuchać jego nowego albumu, „Fine Line”.

Komentarze