Green Day - „Father of All Motherfuckers”(2020)

Typ Album
Pierwsze wydanie 2020
Recenzje 5
Średnia ocena
5.9

Recenzje(5)

5
18 marca 2020
Jacek Jarocki
Do tej poty byłem pewny, że znam odpowiedź na pytanie, kim – albo raczej czym – jest zespół Green Day: pop punkowym składem, który dzięki przebojowym riffom i chwytliwym melodiom trafił do rockowego mainstreamu. Okazuje się jednak, że najnowsza płyta Kalifornijczyków, czyli Father of All Motherfuckers, może osobom takim jak ja mocno namieszać w głowach....
5
27 lutego 2020
Anna Nicz
Śpieszcie się słuchać nowego albumu Green Day, tak szybko się kończy. Trzynasta płyta amerykańskiego zespołu ma udowodnić, że członkom zespołu zależy przede wszystkim na dobrej zabawie.
7
13 lutego 2020
Izabela Zadura
2020 to dla Green Day ważny rok. Już niedługo wyruszą w gigantyczną trasę koncertową z Fall Out Boy i Weezer, zdecydowali się też na wydanie trzynastego już studyjnego albumu. Czy punk-rockowa iskra, na której Green Day zbudowali swoją karierę, jest jeszcze żywa?
7
13 lutego 2020
Artur Szklarczyk
Niewiele ponad trzy lata po premierze albumu „Revolution Radio” amerykańskie trio wraca z krótkim zestawem szybkich, pop-punkowych utworów, których anty-bohaterami są nie tylko politycy – z Donaldem Trumpem na czele – ale również… użytkownicy mediów społecznościowych.
5.5
12 lutego 2020
Patryk Pawelec
Green Day zawsze ceniłem przede wszystkim za jedną rzecz: mimo osiągnięcia statusu megagwiazdy muzycy pozostali wierni swoim punkowym ideałom. Choć zdarzało im się potknąć, to jednak w przeciągu całej swojej dotychczasowej kariery dorobili się kilku albumów wybitnych, spośród których każdy można przyporządkować innej grupie docelowej. Wczesne nagrania...

Wideoklipy(1)

Komentarze