CETI - „Brutus Syndrome”

Tytuł
Brutus Syndrome
Data wydania
2014
Artysta
CETI
Średnia ocena
8.2
z 4 recenzji

Wydania(1)

Nazwa Format Ścieżki Kraj/Rok Wydawca
Official
Brutus Syndrome CD 10 Metal Mind Productions
Lista utworów
1. Fight to Kill ...
2. Wizards of the Modern World ...
3. Devil Made Me Do It ...
4. Masters of Dull ...
5. The Evil and the Troy ...
6. The Song Will Remain ...
7. Somethin' More ...
8. Second Sin ...
9. Sons of Brutus ...
10. Run to Nowhere ...

Recenzje(4)

9
18 grudnia 2014
Konrad Sebastian Morawski
Życie i twórczość legendarnego rockowca po pięćdziesiątce mogą być nie tylko udane, ale mają też szansę konkurować z ową legendą, czego najlepszym przykładem jest Grzegorz Kupczyk. Ceniony wokalista wydał właśnie ze swoją kapelą CETI album "Brutus Syndrome".
?
3 grudnia 2014
Damian Mączyński
25 lat minęło jak jeden dzień !!! Legenda rodzimej sceny metalowej, Ceti, świętuje jubileusz we wspaniałym stylu. Dowodem tego jest najnowszy, dziewiąty krążek grupy – Brutus Syndrome. Po tylu latach grania zespół nadal prezentuje żywiołowość i inwencje, której mogą pozazdrościć młodzi adepci gatunku.
8
13 listopada 2014
Paweł Lach
Nie można ostatnio narzekać na brak świetnych, klasycznych płyt heavy metalowych. Kilku mistrzów gatunku przypomniało sobie, jakie składniki i ich proporcje są potrzebne, by zagnieść i upiec dobry chleb, którym nasyci się metalowa brać. CETI doskonale wpisuje się w ten trend. Kolejny zasłużony band nagrywa album pełen mocy i wigoru, świadczący o witalności...
7.5
10 listopada 2014
K.
CETI pod skrzydłami MMP wydaje swój dziewiąty album. Tym samym świętuje 25-lecie działalności. Nowa płyta spodoba się sympatykom zespołu, ale ewidentnie celuje również w nowych fanów... sięgając do klasyki heavy, co podkreślają noty wydawnicze.

Komentarze